۰ 0

کار دانشجویی

سلام ، وقت تون بخیر
من بتازگی شروع به اقدام برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا کردم و در حال تحقیق راجب چون و چرا های زندگی در استرالیام ، یکی از مهم ترین مشکلاتی که باهاش مواجهم حس میکنم نحوه ی پیدا کردن یک کار دانشجویی برای اسکیپ کردن خرج و هزینه های روزمره هستش ، ممنون میشم بهم بگید ک چطور میتونم کار دانشجویی به سرعت پیدا کنم ( لازمه بگم ک 19 سالم هستشو تجربه لوکال ورک ندارم )

اعتبار: ۰
۱ پاسخ 1

۰ 0

سلام شایان جان. خوبی؟

بسیار هم عالی و خیلی خوب که به فکر هستی! ببین برای کار پاره‌وقت و موقتی که بهش می‌گن Casual آپشن‌های خیلی زیادی هست. چیزی که این روزها خیلی باب شده کار در اوبر هست (چیزی هست شبیه به اسنپ و اسنپ فود). هم می‌تونی در اوبر به عنوان راننده برای جابجایی مسافر کار کنی. و هم برای دلیور کردن غذا در Uber Eats. یک روش مشابه اینه که به عنوان پیک بسته‌های فروشگاه‌های آنلاین مثل Amazon رو به خریدار برسونی که این رو هم زیاد دیدم.

در دانشگاه هم بعد از گذروندن یکی دو ترم می‌تونی به عنوان حل تمرین که در اصطلاح بهش میگن Tutoring درس‌هایی که ترم قبل پاس کردی رو درس بدی. البته این کمی رقابتی هست و باید رابطه‌ی خوبی با استاد اون درس داشته باشی که بهت حل تمرین رو بده.

کار در رستوران یا سوپرمارکت‌ها هم آپشن دیگه‌ای هست. اما مهمتر از همه‌ی این‌ها باید جوری زمانت رو مدیریت کنی که از درست عقب نیوفتی. چون من زمانی که دانشجو بودم وقت آزادی برام باقی نمی‌موند.

امیدوارم این چیزایی که گفتم بهت کمک کنه.

اعتبار: ۱۹۰

برای پاسخ دادن لطفا ابتدا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید.