درباره ما

مهاجرهاب اولین بستر رایگان پرسش و پاسخ مهاجرتی و مسافرتی برای فارسی زبانان است. این بستر به شما کمک می‌کند که پاسخ سوالات خود را به کمک باقی کاربرانی که مسیر مشابه‌ای را طی کرده‌اند دریافت کنید. بدین ترتیب تصمیم‌گیری‌های شما با دیدی واقع‌بینانه‌تر و منطقی‌تر خواهند بود. به علاوه کیفیت محتوا در مهاجرهاب از اهمیت خاصی برخوردار است و بدین منظور تمهیدات خاصی از قبیل میزان اعتبار، محدودیت‌هایی برای کاربران تازه‌وارد و ... در نظر گرفته شده‌اند.

Why Mohajerhubچرا مهاجرهاب؟

فارغ از انگیزه یا مقصدتان، مهاجرت کار ساده‌ای نیست و همیشه با چالش‌هایی همراه است. بی‌شک برای مهاجرت بایستی چیزهایی را پشت سر رها کنید یا با تردیدی دست و پنجه نرم کنید که تصمیم‌گیری‌های مختلف را دشوار می‌سازد. این مسئله تنها به دوران مهاجرت ختم نمی‌شود و ممکن است در سال‌های بعد به شکل دیگری بروز کند. مثلا احتمال دارد انتظارات شما با چیزی که فکر می‌کردید جور در نیاید. یا دچار عدم تعلق به جایی که در آن زندگی می‌کردید و حتی جایی که در آن هستید شوید. ترس از نبودن و کمک به عزیزانتان مسئله‌ای دیگریست که می‌تواند بر زندگی روزمره‌تان تاثیرگذار باشد.

اینها را همه‌ی ما در مهاجرهاب تجربه کرده‌ایم و تصمیم گرفتیم تا به خودمان، ما و شما در این مسیر کمک کنیم. بنابراین بستری را فراهم کردیم تا فارسی‌زبانان بتوانند تجربیات خودشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

Mohajerhub video channelکانال ویدئویی مهاجرهاب

در این کانال به مسائل مربوط به مهاجرت و زندگی در کشورها و شهرهای مختلف دنیا می‌پردازیم.