۰ 0

ویزای ۴۹۱

سلام آقا احسان ممنون از ویدئوهای بسیار کاربردیتون
من ویزای ۴۹۱ گرفتم و تا یک ماه دیگه وارد استرالیا میشم از آنجایی که طبق شرایط این ویزا باید در کد پستی های خاصی از ۵ سال ۳ سال در آن مناطق کار و زندگی داشته باشم اولا اینکه بفرمایید این ۵۴۹۰۰ دلار سالانه بدون تکس باید در سال درآمد داشته باشم یا با تکس؟ دوم اینکه راهنمایی کنید راهی هست که بتونم زودتر این ویزام رو تبدیل به ویزای دائم کنم تا مجبور نباشم فقط در این مناطق کم جمعیت کار و زندگی کنم؟

اعتبار: ۰
۲ پاسخ 2

۰ 0

سلام مارال جان. خیلی هم عالی! همون‌طور که خودت می‌دونی بعد از ویزای ۴۹۱ می‌تونی برای این اپلای کنی:
https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/getting-a-visa/visa-listing/skilled-regional-191/regional-provisional#Overview

همون‌طور که نوشته:
have had a taxable income at or above a specific income threshold for at least three years while holding your eligible visa

اون حداقل درآمد که فکر کنم ۵۳۹۰۰ هست و نه ۵۴۹۰۰ قبل از اعمال تکس هست که بهش می‌گن Taxable. اینجا معمولا وقتی درباره درآمد حرف می‌زنند، مثلا توی قرارداد کار، قبل از تکس هست. چون اینکه چقدر بهتون مالیات تعلق می‌گیره کمی پیچیده هست. این رو هم اضافه کنم که حداقل درآمد دیگه برای فارغ‌التحصیل بین ۶۰ تا ۶۵ هزار در سال هست و بنظرم جای نگرانی نیست از این بابت. البته این بار کار فول‌تایم هست.

درباره سوال دومت دقیقا نمی‌دونم. شاید مثلا یه شرکت دیگه توی مناطق غیر رجونال بتونه اسپانسرت بشه:
https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/getting-a-visa/visa-listing/employer-nomination-scheme-186

اما دقیقا نمی‌دونم که حین داشتن ویزای ۴۹۱ میشه برای اون ویزای ۱۸۶ اقدام کرد یا نه. امیدوارم اینایی که بهت گفتم کمک کنه و پیشاپیش خیرمقدم می‌گم به سرزمین کانگوروها و کوالاها!

اعتبار: ۱۹۰

۰ 0

از راهنمایی تون بینهایت متشکرم

اعتبار: ۰

برای پاسخ دادن لطفا ابتدا وارد شوید یا ثبت‌نام کنید.